Sistemimiz Hakkında Merak Ettiğiniz Bazı Konular
Bayilik talebim ne kadar sürede onaylanır ?
Bayilik talebiniz bayi alım depertmanlarımız tarafından incelendikten sonra değerlendirilip uygun görüldüğü taktirde gün içerisinde maksimum 30 dk içinde onaylanıp tarafınıza bildirilecektir. Bayilik başvurunuzun durumu hakkında bilgi almak için 258 713 3 713 nolu hattımızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bayiniz olmak için Ücret , Evrak veya Belge gereklimidir.
Bayi olmak için herhangi bir şekilde ücret belge veya evrak talep edilmemekle birlikte sadece sadece "Bayiilik" formumuzu doldurmanız kafidir.

TL transfer etmeye nasıl başlayabilirim ?
Sistemimiz üzerinden kontör gönderebilmeniz için ilk olarak üyelik girişinde bulunan banka hesaplarımıza kendi hesabınızda kullanmak istediğiniz kadar nakiti havale veya eft yoluyla transfer etmeniz gerekmektedir. ( En az 100 TL ) Belirttiğiniz kredi miktarını hesabımıza transfer ettikten sonra üyelik panelinizdeki Ödeme Bildir linkinden gönderdiğiniz nakit miktarını belittiğiniz takdirde maksimum 5 ila 15 dk arasında onaylanır. Onaylandıktan sonra otomatik olarak gönderdiğiniz nakit kadar kredi hesabınıza yüklenir. Böylelikle üyelik panelinizdeki "Parça Kontör Yükle" '' Tam Kontör Yükle '' Kazı Konuş'' linklerinden dilediğiniz miktarda kontör temin etme hakkını sahip olursunuz.

Kredi yükleme işleminden sonra nasıl tl gönderebilirim ?
Panelinize kredi yükleme işlemi tamamlandıktan sonra üyelik panelinizdeki "Parça TL Yükle" sekmesine tıklayarak kontör göndermek istediğiniz operatörün logosuna tıkladıktan sonra kontör transfer etmek istediğiniz numarayı ve miktarı girip "Gönder" sekmesine basınız. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra belirttiğiniz operatör ve numaraya 1-5 dakika içinde kontör transferi otomatikmen yüklenecektir.


Hangi saatler arasında tl talebinde bulunabilirim ?
Tüm yüklemeler 7/24 olup diğer Transfer işlemlerinizi normal şartlarda Gün içinde 08:00 - 00:00 saatleri içinde gerçekleştirebilir ve haftanın her gününde hizmet alabilirsiniz. Bu sürelerimizin uzatılması ve kısaltılması söz konusu durumunda güncel olarak panelinizden takip edilmekle birlikte benzeri durumlarda özel mesaj yoluyla haberdar edileceksiniz.


Transfer işlemi ne kadar sürede gerçekleştirilir ?
Vermiş Talep etmiş olduğunuz transfer talepleriniz yaklaşık 1 ila 5 dakika içerisinde talep ettiğiniz sim kart numarasına yüklenecektir. Bununla birlikte herhangi bir operatör kaynaklı yavaslıklardan sitemiz sorumlu olmayıp bu durumlarda tarafınıza bilgi verilecektir.

Kredi Yükleme Ödemeleri Hangi Kanallarla Yapılır ?
Bulunduğumuz an itibariyle ödemelerinizi Havale veya Eft yolu ile yapabilirsiniz.

Geri Ödeme Garantisi
Bayilerimize her şekilde % 100 müşteri memnuniyetini garanti etmekle birlikte herhangi bir aksaklık veya size ait bir sebepten dolayı geri ödeme isteklerinizi karsılamaktadır.

Not : Geri ödenmesini talep ettiğiniz miktar 50 TL nin altında olmamakla birlikte ödemeler Pazartesi ve Cuma günleri yapılacaktır.

> > BAYİMİZ OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ < <

Ak Parça Kontör Hab. Arç. Tic. TURKCELL AVEA VODAFONE nin RESMİ Sanal TL Ve Parça TL DAĞITICISIDIR.

Parça TL Ve Parça Kontör YÜKLEMELERİMİZ 7 GÜN 24 SAAT ONLİNE YÜKLENMEKTEDİR.